Ochranné fólie
na karosériu

  1. Úvod
  2. Naše služby
  3. Ochranné fólie na karosériu

Jedná sa o absolútne číre polyuretanové fólie, ktoré po nalepení na povrch auta chránia jeho lak pred poškodením odletujúcimi kamienkami z ciest, oderkami spôsobenými pri parkovaní, škrabancami z umývacích liniek alebo akýmkoľvek iným neúmyselným poškodením.

Ochranné fólie XPEL = BEZKONKURENČNÁ OCHRANA LAKU

Fólie pri bežnom (aj trochu podrobnejšom) pohľade nie je vôbec vidieť, takže nenarúšajú pôvodný vzhľad automobilu. Chrániť je možné rôzne časti automobilu – pri bežných autách sa väčšinou chráni predná časť (nárazník, kapota, blatníky, stĺpiky), pri hodnotnejších vozidlách to môže byť aj kompletná ochrana – ochrannou fóliou sa pokryje celý povrch auta. fólie sa u nás lepia predrezané z plottru, alebo používame aj metódu ťahania fólie metrážou a naásledný orez fólie špeciálnym keramickým nožom určeným na rezanie fólií. 

Ochranné fólie XPEL =
ZÁRUKA KVALITY A INOVÁCIE

XPEL je špičkový americký výrobca fólií a príslušenstva pre ochranu laku vozidiel a polep okien fóliami. Produkty XPEL sú dlhodobo testované a skúšané nezávislými testovacími inštitúciami ako aj samotnými nadšencami automobilizmu a detailingu a pravidelne sa umiestňujú na prvých priečkach. XPEL ako prvý priniesol na trh samoopraviteľnú fóliu (ryhy sa po pôsobení tepla z vody samé zacelia) a vždy stojí na špičke vývoja.

DAP = ČISTÁ A BEZPEČNÁ PRÁCA

2JZ Detailing ako Autorizované inštalačné stredisko XPEL disponuje špeciálnou databázou presných kriviek dielcov vozidiel nazývanou DAP (Design Acess Program). Táto databáza obsahuje presné informácie k viac ako 80.000 modelom áut a je neustále aktualizovaná. Dáta slúžia ako podklad pre rezací ploter, ktorý vyreže presný tvar ochrannej fólie vrátane všetkých detailných výrezov (svetlá, znaky, kľučky…). Fólia sa tak na auto inštaluje kompletne vyrezaná, takže nie je potrebné nebezpečné ručné dorezávanie na karosérii vozidla a nehrozí poškodenie pôvodného laku. Tento program bol vyvinutý priamo v XPEL USA.

Ochranné fólie laku doporučujeme inštalovať hneď na nové vozidlo, čo najskôr po kúpe. Lak je bez poškodení, nepotrebuje žiadne opravy , retuše a leštenia, ktoré sa musia robiť pri už používaných vozidlách. Výhodou je nepoškodený povrch a hlavne nižšia cena inštalácie.

Dohodnite si termín.

Dohodnite si s nami termín vášho detailingu a príďte sa pozrieť, ako to v priestoroch 2JZ Detailing-u vyzerá!

Menu