Ochranné

fólie na karosériu

Profesionálne riešenia pre styling a ochranu na svetovej úrovni

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a odbornosti, Clif Designs dokonale ochráni vaše auto ochrannými fóliami pred kamienkami, škrabancami a inými nástrahami na cestách. Pozrite si rôzne príklady inštalácie a nájdite ten správny produkt, ktorý splní vaše očakávania.

Samoopraviteľná vrstva
Vďaka hrubej samoopraviteľnej vrstve zanechá fólia vaše auto v tom najlepšom stave.
Vysoká priezračnosť
Rozdiel medzi chráneným a nechráneným dielom je takmer neviditeľný. Farby ostávajú stýte a fólia vám dokonca zvýši lesk.
Neviditeľný štít
Ochranné fólie Clif Design vynikajú svojím vysokým leskom, hrúbkou, hydrofóbnou a samoopravnou vrstvou, vysokou odolnosťou a samočistiacimi účinkami.
10 ročná záruka
Na základe dlhoročných pokusov v extrémnych podmienkach môže Clif Design garantovať záruku až 10 rokov.

Typy fólií

Prezrite si ponuku štýlových ochranný fólií od Clif Designs.

PPF PRIMA-K

Prima-K vyniká krištáľovou čistotou a jej vynikajúci samoopravný výkon umožňuje, aby väčšina škrabancov zmizla pomocou slnečného žiarenia alebo vonkajšieho tepla, takže Vaše auto zostane nepoškodené a ochranná fólia ako nová. Navyše, Prima-K má tiež odolnosť voči škvrnám.

Všetky tieto prednosti ukazujú, že Prima-K je „skutočnou prémiovou fóliou na ochranu laku“ pre majiteľov špeciálnych áut.

 

Špeciálny náter SPC (Scratch & Pollution-Control)


Spolu s tým je na Prima-K aplikovaný špeciálny „3. vrstvový“ proces povrchovej úpravy, ktorý poskytuje bezkonkurenčnú odolnosť voči škodlivým chemikáliam a funkciu samoopravovania, ktorá umožňuje, aby sa škrabance zahojili samy pomocou slnečného žiarenia alebo vonkajšieho tepla.

Spolu s procesom vrchného náteru je na Prima-K aplikovaný špičkový proces vyrovnávania a špeciálneho vytvrdzovania za účelom posilnenia uvedených funkcií. Navyše, pomarančová kôra, ktorá sa prejavuje vo všeobecných ochranných filmoch laku, je minimalizovaná, čo zaisťuje farbu showroomu, čistotu a lepší lesk, čo vedie k zvýšeniu hodnoty vašej investície.

OCTAGON

Octagon PPF je jednou z fólií na ochranu laku automobilov s najlepšou kvalitou, akú kedy Clif Designs vyrobila, prémiová značka pre automobilový styling a ochranu laku. Produkt si získal takúto povesť, pretože bol vytvorený ako „Premask“, špeciálna technika povrchovej úpravy, ktorá sa používa na organický materiál známy ako termoplastický polyuretán alebo skrátene TPU, ktorý nie je typický pre chemické nátery.

 

Vrstva fúzneho náteru, ktorá je nanesená na povrch Octagonu, poskytuje lepšiu funkčnosť ako akékoľvek iné produkty na ochranu laku. Vrstva je navrhnutá tak, aby minimalizovala oblasť nerovností v porovnaní s ostatnými existujúcimi šesťuholníkovými vrstvami.

Octagon PPF tiež funguje lepšie ako produkty so šesťuhoľníkovou štruktúrou pri odstraňovaní nečistôt, výfukového a brzdného prachu v priebehu času. Fóliu tak možno udržiavať čistú oveľa dlhšie. Fólia Octagon funguje lepšie ako naše vlastné iné produkty na ochranu laku automobilov a produkty iných značiek, pokiaľ ide o ochranu lakovaného povrchu auta pred poškriabaním alebo poškodením od kamienkov.

 

Octagon, navrhnutý s inovatívnymi a špičkovými technológiami, sa ukazuje ako najkvalitnejšia ochranná fólia na lak auta a slúži ako najlepšia možnosť ochrany.

PPF BLACK ICE

Clif Designs s potešením predstavuje novinku na trhu! Ochranná fólia BLACK ICE je fólia vyvinutá s jedinečným a kreatívnym nápadom pre zákazníkov, ktorí nemajú radi jednoduchosť, ale niečo výnimočné. Sýta čierna a zrkadlový lesk poskytnú nový vzhľad vášho auta. Séria BLACK ICE – rovnako ako ostatné produkty, je tiež vyrobená z najkvalitnejšieho TPU, ktorý vďaka špeciálnej úprave vytvára jedinečný efekt. Fólia má vynikajúce samoregeneračné vlastnosti, čírosť, odolnosť proti poškriabaniu a vonkajším faktorom. black ice nám poskytuje maximálnu ochranu, jedinečnosť a vynikajúcu hydrofóbnosť! Black ice je ochranná fólia vytvorená pre ľudí, ktorí si cenia originalitu.

PPF PEARL

Perleťový efekt pre všetky farby a ochranu laku naraz

Pearl Series je možné aplikovať na akúkoľvek farbu vozidla. Preto je to veľmi špeciálne riešenie na vytvorenie perleťového efektu a ochrany laku naraz.

 

Výrobná metóda Pearl Series je naša patentovaná technológia získaná ako výsledok nášho dlhodobého výskumu. Vozidlá si zachovávajú pôvodnú farbu a fólia poskytuje prirodzený perleťový efekt, vďaka čomu je farba vozidla po aplikácie fólie jemná a príjemná.

Okrem toho má táto séria množstvo funkcií, ako je silná odolnosť voči žltnutiu, chemikáliám, škvrnám a proti kontaminácii. Hydrofóbnosť a samoliečenie škrabancov potvrdzujú, že PEARL SERIES je jedinečná fólia, ktorá poskytuje styling a ochranu laku zároveň.

PPF ELITE

Vďaka nášmu špičkovému systému vrchného náteru na vysokokvalitnom materiáli TPU nastavuje séria Elite nový štandard „nízko žltnúcej ochrannej fólie“ spolu s vynikajúcim povrchovým leskom, čistotou a ďalšími rôznymi vlastnosťami.

 

 

To, čo robí našu sériu Elite výnimočnejšou, je vynikajúca funkcia proti zanášaniu, ktorá zabraňuje vzniku škvŕn od prachu a olejov, vďaka čomu je séria Elite vhodnejšia pre vozidlá s jasnými farbami, ako napr. biela.

 

 

Okrem toho séria Elite nevykazuje žiadne zmršťovanie filmu, ktoré možno vidieť u konkurenčných produktov. Pokiaľ ide o údržbu, nečistoty, ako sú stopy od hmyzu, vtáčí trus, miazga a cestný decht, je možné zotrieť z fólie Elite pomocou handričky.

 

Séria Clif Designs Elite je vybavená funkciou proti znečisteniu a vykazuje 85 % samoliečebného výkonu Prima-K . To znamená, že séria Elite uspokojí tých, ktorí chcú cenovo výhodnejšiu (lepšiu voľbu z hľadiska ceny) a slabo žltnúcu fóliu na ochranu laku v porovnaní s inými značkami podobnej triedy.

PPF BLACK MATT

Clif Designs stále prekvapuje a porušuje existujúce pravidlá. Na trhu sú najmä bezfarebné PPF fólie, no my sme zašli ešte o krok ďalej.

 

Black Matte od Clif Designs je príbuzná čierna PPF fólia, ale s matným povrchom. Rovnako ako v prípade bezfarebného PPF Matt je použitý Premium TPU s nespornou mäkkosťou. Predmetný TPU je termoplastický polyuretán, ktorý sa používa aj v našej špičkovej sérii Prima-K . Navyše má rovnaké vlastnosti ako štandardné PPF, teda odolnosť proti poškodeniu, žltnutiu, odolnosť voči chemikáliám, hydrofóbnosť a hlavne – samoopravný efekt.

 

Po aplikácii BLACK MATTE získa vozidlo čiernu matnú farbu.

PPF MATT

Fólia zachováva pôvodnú farbu vozidla, pričom poskytuje matný efekt a zároveň ochranu laku. Fólia nepotrebuje žiadnu drahú údržbu, náklady a čas.

 

Matte Series v podstate používa rovnaký prémiový TPU (termoplastický polyuretán) ako Prima-K , náš prémiový lesklý model. Okrem toho má viacero funkcií, ako je silná odolnosť voči žltnutiu, chemikáliám, vodným škvrnám a samoliečenie škrabancov a prirodzený saténový efekt poskytuje majestátny vzhľad ochrannej fólie. Dostatočná hrúbka MATTE SERIES umožňuje zabezpečiť spoľahlivosť ochrany laku, čo je základným účelom fólie na ochranu laku.

LPU

Vytvorte si svoj vlastný štýl spolu s ochranou

Ochranné fólie svetlometov Clif Designs chránia vaše svetlomety pred poškodením, zabraňujú ekonomickým stratám a dokonca vám umožňujú vytvoriť si vlastný štýl spolu s funkciou najlepšej UV ochrany svetlometov.

 

Séria LPU je vyrobená z nízko žltnúceho materiálu TPU s vynikajúcou elasticitou a pevnosťou. Farebné spracovanie je aplikované na sériu LPU a v porovnaní s PVC fóliami na ochranu svetlometov, séria LPU vykazuje vynikajúcu životnosť a odolnosť proti oderu. Séria LPU má navyše vynikajúcu odolnosť proti žltnutiu spôsobenému slnečným žiarením, čo umožňuje ich dlhodobé používanie bez obáv zo zafarbenia. Čo sa týka údržby, stačí umyť a navoskovať ako obvykle.

 

Vplyvom tepla a poveternostných podmienok môže povrch svelometov prasknúť, popraskať, zožltnúť alebo zakaliť sa. Naša séria LPU je však vynikajúca v uvoľňovaní svetla a tepla, čím predchádza týmto problémom. A čo viac, v porovnaní s ochrannými fóliami svetlometov vyrobenými z PVC materiálu sa séria LPU môže pochváliť vynikajúcim výkonom pri rozptyle svetla, čím vytvára lepšie jazdné podmienky v noci. V neposlednom rade, jednoduchá inštalácia je ďalšou silnou stránkou, ktorá robí sériu LPU atraktívnejšou.

CHAMELEON

Chameleon Series je film vyvinutý s jedinečným a kreatívnym nápadom pre špeciálne 1% ľudí, ktorí chcú výraznejšie farby. V závislosti od svetla a uhla pohľadu ukazuje rôzne farebné dojmy.

 

Séria Chameleon je vyrobená z vysoko kvalitného TPU (termoplastického polyuretánu), ktorý vytvára efekt dúhového lesku prostredníctvom špeciálneho spracovania a poskytuje dostatočnú hrúbku. Má špeciálnu akrylovú lepiacu vrstvu, ktorá je odolná voči žltnutiu a nedeformuje sa. Táto séria obsahuje viacero funkcií, ako je samoopravovanie, odolnosť voči škodlivým chemikáliám, odolnosť voči škvrnám, anti-kontaminácia a hydrofóbnosť, ako aj ochrana laku a odolnosť voči žltnutiu.

Naše realizácie

Dohodnite si termín.

Dohodnite si s nami termín vášho detailingu a príďte sa pozrieť, ako to v priestoroch 2JZ Detailing-u vyzerá!
Menu