Ochranné

fólie na karosériu

Výhody PPF fólií

Kúpili ste si nové auto a chceli by ste, aby bol jeho lak aj po niekoľkých rokoch, ako nový? Máte plné zuby kamienkov? Často jazdíte na miestach, kde sa môže poškodiť lak Vášho vozidla? Už Vám niekto poškriabal auto kľúčom? Poškriabal Vám niekto dvere počas parkovania pri nákupných centrách? Ak chcete, aby ostalo Vaše vozidlo nepoškodené, vyberte si fóliu na ochranu farby laku Skyfol PPF.
Stále nová
Vďaka svojmu vysokému lesku sú fólie na ochranu farby laku od Skyfolu úplne nepostrehnuteľné a zároveň zachovávajú a chránia pôvodnú kvalitu laku Vášho vozidla po dlhé roky.
Ochrana pred poškodením povrchu
Či už ide o kamienky, poškriabanie laku, alebo len opotrebenie spôsobené slnečným žiarením a znečistením vzduchu, fólia Skyfol na chranu farby laku Vám zaistí spoľahlivú ochranu.
Ľahké čistenie
Fólie Skyfol PPF Nano a Nano Rapid majú špeciálnu hydrofóbnu vrstvu, ktorá uľahčuje čistenie vozidla.
Extra výdrž
Vďaka špeciálnemu základnému materiálu sú fólie na ochranu farby laku od Skyfolu mimoriadne odolné a dlhé roky Vám zabezpečia dokonalú ochranu pred mechanickými poškodeniami.

Typy fólií

Účelom fólií na ochranu farby laku je chrániť lak vozidla pred drobnými vonkajšími mechanickými nárazmi a opotrebením, aby si vozidlo zachovalo svoj pôvodný vzhľad. Najdôležitejšia vlastnosť fólií na ochranu farby laku Skyfol PPF Nano je, že ich povrch sa dá mimoriadne ľahko očistiť. Vďaka jej povrchovej hydrofóbnej vrstve je možné, že povrch fólie sa dá čistiť oveľa ľahšie ako pôvodný lak vozidla. Vyberte si fóliu na ochranu farby laku Skyfol PPF od tých najskúsenejších odborníkov!

Skyfol PPF Nano

Dokonale lesklá, má ľahkú údržbu

Zachová pôvodný vzhľad vozidla a má mimoriadne ľahkú údržbu. Revolučná novinka v oblasti fólií na ochranu pôvodného laku vozidla.

Skyfol PPF Nano Satin

Elegantné matné prevedenie

Túžite po štýlovej ochrane Vášho vozidla? Fólia Skyfol PPF Nano Matt sa ľahko čistí, chráni Vaše vozidlo a zabezpečí mu štýlový matný vzhľad.

Naše realizácie

Dohodnite si termín.

Dohodnite si s nami termín vášho detailingu a príďte sa pozrieť, ako to v priestoroch 2JZ Detailing-u vyzerá!
Menu