Keramická
ochrana laku

  1. Úvod
  2. Naše služby
  3. Keramická ochrana laku

Keramická ochrana laku je stvrdnutá povlaková vrstva anorganického SiO2, ktorá zvyšuje tvrdosť každého laku automobilu. Z toho vyplýva výrazne nižšia náchylnosť laku k poškriabaniu počas umývania či náhodnému poškodeniu. V našom detailingovom štúdiu aplikujeme výhradne keramické ochrany značky CarPro.

Sme certifikovaný partner CarPro a prevedieme na najvyššej možnej úrovni všetky úkony súvisiace s prípravou laku aj samotným nanášaním povlaku: dôkladné umytie vozidla, jeho dekontamináciu (tzn. Odstránenie asfaltu, minerálnych usadenín a vzdušnej korózie), kontrolu stavu laku, odborné strojné leštenie, odmastenie laku, nanesenie CQuartz povlakov minimálne v dvoch vrstvách a jeho vytvrdnutí povlaku špeciálne Ir zariadením.

ponúkame dve varianty

C.Quartz Finest Reserve

predstavuje absolútnu špičku na poli ochranných keramických nanopovlaky. Táto profesionálna keramická ochrana laku posúva merítka tvrdosti, vodoodpudivosti, sily filmu, samočistiacej schopnosti a miery lesku na absolútne maximum a poskytuje našim zákazníkom tú najlepšiu technológiu pre ochranu lakov automobilov a motocyklov, aká je na trhu k dispozícii.

Finest RESERVE bude chrániť lak Vášho vozidla v tých najnáročnejších podmienkach a pomáha maximálne chrániť investíciu vloženú do obstarania Vášho vozidla. Prostriedky vynaložené na aplikáciu CQuartz Finest RESERVE sa bohato vráti vo vyššej zostatkovej hodnote vozidla.

Konkurenčné výhody CQuartz Finest RESERVE

odolnosť voči UV žiareniu a chemickým vplyvom

mimoriadny zrkadlový lesk

ochrana proti poškriabaniu. prachu a vtáčiemu trusu

perfektné vodoodpudivosť

zníženej špinenie laku a ľahšie čistenie

odolnosť voči extrémnym teplotám

vhodný aj pre matné povrchy

C.Quartz professional

CQuartz Professional predstavuje absolútnu špičku na poli ochranných keramických nanopovlaky. Je druhou variantov, ktorú ponúkame v našom detailingovom štúdiu. Táto profesionálna keramická ochrana laku posúva merítka tvrdosti, vodoodpudivosti, sily filmu, samočistiacich schopností a miery lesku na absolútne maximum. Poskytuje našim zákazníkom tú najlepšiu technológiu pre ochranu lakov automobilov a motocyklov, aká je na trhu k dispozícii.

Novo naprogramovaná molekulárna štruktúra materiálu CQuartz Professional podstatne zvyšuje hladkosť povrchu, schopnosť odpudzovať vodu aj oleje a vedie k veľmi vysokej samočistiace schopnosti ošetreného povrchu počas umývania aj len za dažďa. Zároveň poskytuje vyššiu odolnosť voči usadzovaniu minerálov obsiahnutých v tvrdej vode.

Konkurenčné výhody CQuartz Finest RESERVE

odolnosť voči UV žiareniu a chemickým vplyvom

maximálne odolná, dlhodobá ochrana laku, so zárukou 2 roky

mimoriadny, zrkadlový lesk

ochrana proti poškriabaniu. prachu a vtáčiemu trusu

perfektné vodoodpudivosť

zníženej špinenie laku a ľahšie čistenie

vhodný aj pre matné povrchy

Finest Reserve je zákazníkovi dodávaný výhradne v rámci kompletného balíka služieb korekcia a leštenie laku , ktoré zaručujú, že povlak splní očakávania. Súčasťou balíčka aj ochrana kolies a skiel automobilu.

Dohodnite si termín.

Dohodnite si s nami termín vášho detailingu a príďte sa pozrieť, ako to v priestoroch 2JZ Detailing-u vyzerá!

Menu